X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Docenić życie"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 15:50
Piotr Pogon w wyniku choroby nowotworowej stracił jedno płuco. Po kolejnych nawrotach choroby nowotworowej przybyło blizn na jego ciele, lecz każdy dzień życia nabierał nadzwyczajnego tempa.
Audio
  • Docenić życie - reportaż Joanny Bogusławskiej.mp3
Piotr Pogon
Piotr PogonFoto: fot. arch. prywatne

Nowotwór, bankructwo, częściowa utrata słuchu nie były w stanie go zatrzymać. Choroba, porażki i wzloty życia osobistego, wrażliwość na otaczający świat i ludzi sprawiły, że zaczął czerpać garściami z tego co zostało mi podarowane. Został nieuleczalnie zarażony zachwytem nad Życiem. Po operacji resekcji płuca, zobaczył świat z najwyższych szczytów Afryki i Ameryki Płd.; przebiegł charytatywnie setki kilometrów w maratonach po kenijskiej sawannie i ulicach Nowego Jorku czy Tokio. Prowadzi Fundację "Drabina", pomógł wielu osobom niepełnosprawnym, dzieciom pokrzywdzonym przez los. Daje ludziom nadzieje i wiarę, ze chorobę można pokonać. Choroba wzmocniła w Piotrze przekonanie, ze darowany czas trzeba maksymalnie wykorzystać.

Zapraszam do wysłuchania reportazu Joanny Bogusławskiej pt. "Docenić zycie", w Trojce, 12 marca 2019, o godz. 18.45.

Zobacz więcej na temat: reportaż Joanna Bogusławska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Góra Ducha"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2019 16:35
Manaslu w Nepalu to ósma góra świata.  Dwie polskie podróżniczki Monika Witkowska i Joanna Kozanecka postanowiły ją zdobyć. 
rozwiń zwiń