X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Jest takie miejsce" - reportaż Ewy Michałowskiej

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2019 09:00
Przy ulicy Bugaj w Warszawie, w starej kamienicy znajduje się miejsce niezwykłe. Już przy wejściu, w ogrodzie uwagę przykuwa kilkadziesiąt rzeźb wykonanych z kamienia.
Audio
pracownia Zbigniewa Maleszewskiego
pracownia Zbigniewa MaleszewskiegoFoto: fot. z archiwum Fundacji Rzeźby Polskiej

Ich autorem jest zmarły w 2017 roku Zbigniew Maleszewski - znany polski rzeźbiarz i architekt. W jego mieszkaniu mieści się dziś siedziba Fundacji na Rzecz Rzeźby Polskiej, która zajmuje się promocją szeroko pojętej kultury i tradycji historycznej. Pomieszczenia pełne są osobliwych pamiątek po wybitnym twórcy i wielkim patriocie. Min. brał udział w Akcji "Ostra Brama". Wspominają go znajomi i przyjaciele. Wszyscy zgodnie twierdzą, ze Jego "duch" unosi się nad tym miejscem... Reportaż Ewy Michałowskiej "Jest takie miejsce" nadamy w piątek, 5 kwietnia o godzinie 23.10 w programie 1.

Zobacz więcej na temat: Ewa Michałowska rzeźba
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak