Reportaż

"Zatroszcz się o siebie"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2020 14:30
Agata prowadzi bloga Agata4live, który powstał za namową znajomych, którzy pytali ją o rady dotyczące domowych sposobów leczenia jedzeniem i ziołami.
Audio
  • Zatroszcz się o siebie - reportaż Joanny Bogusławskiej
Agata
Agata Foto: fot. arch. prywatne

Teraz na blogu Agata podpowiada, jak w tym trudnym czasie kwarantanny dbać o odporność dzieci. To dla niej także trudny czas, Agata ma dwa domy,  jeden w Hiszpanii, na Wyspach Kanaryjskich, a drugi w Polsce. To teraz w Hiszpanii przebywa jej 70-letnia mama, po którą Agata nie zdążyła polecieć. Bała się, że może mamę zarazić koronawirusem. Na wyspie, gdzie przebywa mama, jest 11 przypadków zachorowań, mama nie wychodzi z domu. W Hiszpanii jest bardzo trudna sytuacja. Teraz Agata w Polsce zajmuje się synami, dba o ich zdrowie, gotuje, podaje im  kiszonki, dba o zdrowe jelita.  Ale też mówi jak zadbać o swój dobrostan psychiczny, jak nie dopuścić do tego, by pandemia tak szybko rozprzestrzeniła się jak w Hiszpanii, gdzie teraz w hotelach są łóżka dla chorych.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Zatroszcz się o siebie", 26 marca 2020 , o godz. 21.15.

Zobacz więcej na temat: reportaż Joanna Bogusławska

Czytaj także

"Żyć każdym dniem" - Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2020 21:10
Tomasz i Manuela poznali się w Hiszpanii. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ślub wzięli w Polsce po 1,5 roku znajomości. Na świat przyszła Ines i dwóch synów: Diego i Rodrigo. Do 2010 ich życie było pełne miłości.
rozwiń zwiń