Reportaż

"Ponad wszystko"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2020 16:50
Marek Bednarczyk urodził się na Hawajach. Jego rodzice poznali się w Stanach Zjednoczonych. Ojciec wcielony do wojska, walczył w Wietnamie. Podczas krótkiego urlopu umówił się ze swoją żoną na Hawajach, bo było najbliżej Wietnamu. 
Audio
Maria Bednarczyk
Maria BednarczykFoto: fot. arch. prywatne

Zdecydowali, że jak tylko to będzie możliwe właśnie tam zamieszkają na stałe. Ich syn – Marek po ukończeniu szkoły wyjechał do Nowego Jorku. Pracował na Wall Street. Aby odreagować stresującą pracę, grał w golfa. Po pewnym czasie zdecydował, że zmienia swoje życie. Został trenerem golfa. Do Polski przyjechał na zaproszenie Polskiego Związku Golfa. W Warszawie poznał przyszłą żonę, Marysię. Tworzą wspaniały związek. Prowadzą wspólny biznes. Do tej pory swoje życie dzielili miedzy Polskę, a Hawaje. Teraz w czasie pandemii, początkowo zamknęli swoje pole golfowe w Warszawie, teraz już wrócili do pracy. 

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Ponad wszystko",w Jedynce, 21 lipca 2020, o godz. 00.05.

Zobacz więcej na temat: reportaż Joanna Bogusławska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Z potrzeby serca". Posłuchaj reportażu Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020 06:54
Daria Mejnartowicz najpierw pomagała w Polsce. Na świat otworzył ją program mentoringowy dla liderek z krajów rozwijających się, do którego nominowała ją ambasada amerykańska. W Nowym Jorku poznała Hillary Clinton i kobiety, z którymi potem będzie pomagać innym. 
rozwiń zwiń