Reportaż

"Będziesz miłował" - reportaż Julii Rozbieckiej i Doroty Bonieckiej-Górny

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2021 20:10
Dla jednych nie jest niczym ważnym i jest zbędna, a nawet przeszkadza. Dla drugich jest ważnym wydarzeniem i zachętą do poznania życia przyszłych błogosławionych.
Audio
  • "Będziesz miłował" - reportaż Julii Rozbieckiej i Doroty Bonieckiej-Górny

Projekt Wyszyński 1200x660@2_C2@2x.png
Kardynał Stefan Wyszyński – serwis specjalny Polskiego Radia

Tak jak rodzina Kreczków, którzy najpierw czytali biografie kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej, a także ich rozważania, potem swoim córkom czytali książkę Piotra Kordyasza "Stefek", aż w końcu stworzyli rodzinną grę planszową "Non Posumus", która prezentuje życie prymasa.

***

Reportaż "Będziesz miłował" Julii Rozbieckiej i Doroty Bonieckiej-Górny został wyemitowany w poniedziałek (13.09) o godz. 18.45 na antenie Programu 3. 


Czytaj także

Wielki mąż stanu i ciepły człowiek. Reportaż o prymasie Wyszyńskim [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2021 18:40
– Prymasa Wyszyńskiego można porównać, odwołując się do Biblii, do proroka – mówi ks. infułat Stanisław Kur, doktor habilitowany nauk teologicznych, biblista. Posłuchaj wspomnień o kardynale. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej. Ostatnie przygotowania

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2021 21:29
W mszy beatyfikacyjnej kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej będzie uczestniczyć blisko 7 tysięcy wiernych. Wcześniej otrzymali specjalne przepustki uprawniające do wstępu na teren Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
rozwiń zwiń