X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Na naszym końcu świata

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2000 21:05
Jola i Paweł Sałatowie, byli nauczyciele zostali laureatami konkursu "Chata 99". Jest to konkurs na najładniejszy dom wiejski powiatu nowotomyskiego wybudowany przed 1930 rokiem. Jolę i Pawła odwiedziły reporterki Radia Merkury z Poznania. Zobaczyły tam kawałek innego świata, gdzie ludzie żyją w zgodzie ze sobą i przyrodą.
Audio
Jola i Paweł Sałatowie, byli nauczyciele zostali laureatami konkursu "Chata 99". Jest to konkurs na najładniejszy dom wiejski powiatu nowotomyskiego wybudowany przed 1930 rokiem. W domu pod lasem, niegdyś zamieszkałym przez Niemców, koło wsi Grubsko odwiedziły Jolę i Pawła reporterki Radia Merkury z Poznania. Zobaczyły tam kawałek innego świata, gdzie pielęgnuje się ślady, nawet nie własnej przeszłości, a ludzie żyją w zgodzie ze sobą i przyrodą.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak