X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Droga do szczęścia"

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2000 21:05
Latem 1995 roku w New Haven (USA) odbyły się rozgrywki kolejnej Światowej Letniej Olimpiady Specjalnej. Uczestniczyło w niej ponad 7 tys. zawodników z całego świata - w tym 30 osób z Polski. Wśród nich znalazł się Andrzej Cieniuch z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Warninie k/ Koszalina, który zdobył dwa złote medale.
Audio
Latem 1995 roku w New Haven (USA) odbyły się rozgrywki kolejnej Światowej Letniej Olimpiady Specjalnej. Uczestniczyło w niej ponad 7 tys. zawodników z całego świata - w tym 30 osób z Polski. Wśród nich znalazł się Andrzej Cieniuch z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Warninie k/ Koszalina. Chłopiec nie ma rodziców ( do ośrodka trafił z Domu Dziecka), ale bardzo tęskni za domem i rodzinną atmosferą. Był dzieckiem zahukanym i chorowitym. W Ośrodku zaczął intensywnie uprawiać sport. Wieloletni, systematyczny trening sprawił, że przestał chorować. Sport stał się dla niego celem i sensem życia. Po wielu sukcesach w kraju, wyjechał na Olimpiadę specjalną do USA i zdobył tam dwa złote medale. Jak potoczyły się jego dalsze losy? Co dzieje się z nim w chwili obecnej? Audycja otrzymała I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Reportażu Radiowego "Polska i świat' 1995".
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak