X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

REPORTAŻ I ŻYCIE

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2001 22:00
Tematem audycji są postawy ludzi związane z ich stosunkiem do zwierząt. Latem, w czasie wakacji zwiększa się liczba bezpańskich psów, po prostu, kiedy ludzie jadą na urlop, często wyrzucają je jak rzecz. Reportaż Anny Kaczkowskiej -"Psie życie" pokazuje bezwzględność i okrucieństwo jednych oraz wspaniałą postawę i wielkie serce innych.
Audio
Tematem audycji są postawy ludzi związane z ich stosunkiem do zwierząt. Latem, w czasie wakacji zwiększa się liczba bezpańskich psów, po prostu, kiedy ludzie jadą na urlop, często wyrzucają je jak rzecz. Reportaż Anny Kaczkowskiej -"Psie życie" pokazuje bezwzględność i okrucieństwo jednych oraz wspaniałą postawę i wielkie serce innych. Pani Stanisława Olszewska, rencistka z Annopola urządziła dla opuszczonych i wyrzucanych psów przytulisko. Karmi, leczy i otacza prawdziwą miłością odepchnięte przez właścicieli zwierzęta.. Jej marzeniem jest zorganizowanie schroniska dla psow, z czym zwróciła się do burmistrza miasta. Opowiada o tym reportaż .Po audycji zastanawiamy się, jak można pani Stanisławie pomóc. "Powróćmy do tematu" - 31. VIII, godz, 23.00 - 23.55, radio BIS W ostatniej godzinie przed dniem 1 sierpnia, 57 rocznicą wybuchu "Powstania Warszawskiego" przypominamy reportaże, które powstały w Polskim Radiu od lat 60-ych do ukazały się w albumie płyty "Głosami Powstańców" wydanym przez Polskie Radio oraz audycję współczesną Janusza Deblessema p.t. "Ci, którzy przeżyli."
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak