X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Czas Reporterów - "Jak można osiągnąć sukces, satysfakcję i radość?

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2002 20:10
"Zrządzenie losu" - Czesława Borowik - Prof. Tomasz Trojanowski we wrześniu 2001 został wybrany na viceprezydenta Światowej Federacji Towarzystw Neurochirurgicznych w Sydney.  "Pani proboszcz"- Witold Ślusarski - Z Polski wyjechała blisko dwadzieścia lat temu, podejmując, jako osoba świecka, pracę w misji w dżungli amazońskiej.
Audio
 "Zrządzenie losu" - Czesława Borowik Prof. Tomasz Trojanowski we wrześniu 2001 został wybrany na viceprezydenta Światowej Federacji Towarzystw Neurochirurgicznych w Sydney. Profesor opowiada o tym, jak w medycynie można dzis osiągnąć sukces, ale przede wszystkim dzieli się ze słuchaczami swoją pasją i radością, jaką daje mu praca neurochirurga. Osiągnął w tej dziedzinie światową sławę, ale także szacunek i miłość swoich podopiecznych.  "Pani proboszcz"- Witold Ślusarski Z Polski wyjechała blisko dwadzieścia lat temu, podejmując, jako osoba świecka, pracę w misji w dżungli amazońskiej. Chciała być wolna. Pogodnie i dowcipnie opowiada o swoim życiu w tak odmiennych warunkach, życiu i obyczajach tubylców. Lata z nimi spędzone nauczyły ją pokory, bycia otwartym na drugiego człowieka. Kocha to, co robi. Kocha i szanuje ludzi, którzy ją otaczają. Oni mówią "Basia, ty jesteś nasza". Ona - "Jestem szczęściarą".
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak