X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Postawiony gdzieś na środku życia"

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2002 18:40
Urodzony w Paryżu, dzieciństwo spędził we Francji, Angli, Niemczech. Do Polski przyjechał w 1971 roku mając 25 lat i zakochał się w Krakowie. Tam skończył wydział filozoficzno-historyczny na UJ pracując jednocześnie w hucie im.Lenina. Zaczął malować. Splot okoliczności sprawił, że zamieszkał w Centrum Wychodzenia z Bezdomności w Warszawie.
Audio
Malarz, urodzony w Paryżu, dzieciństwo spędził we Francji, Angli, Niemczech. Do Polski przyjechał w 1971 roku mając 25 lat i zakochał się w Krakowie.Tam skończył wydział filozoficzno- historyczny na Uniwersytecie Jagielloński pracując jednocześnie w hucie im.Lenina .Zaczął malować, uczyli go profesorowie Zin i Schenberg. Młodopolski z duszy, wolny i samotny. Splot okoliczności sprawił, że zamieszkał w Centrum Wychodzenia z Bezdomności w Warszawie. Barwna, pełna klimatów opowieść o losach niedzisiejszego człowieka.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak