X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Mołdawskie impresje"

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2002 20:10
Reportaż o polskich misjach katolickich w Mołdawii, roli jaką odgrywają w podnoszeniu poziomu życia i kultury tamtejszego społeczeństwa. Wobec tragicznej sytuacji ekonomicznej wielu rodzin działalność polskich Księży Sercanów jest nie do przecenienia. Dla wielu dzieci są ostatnią szansą na godziwe życie.
Audio
Reportaż o polskich misjach katolickich w Mołdawii, roli jaką odgrywają w podnoszeniu poziomu życia i kultury tamtejszego społeczeństwa. Wobec tragicznej sytuacji ekonomicznej wielu rodzin działalność polskich Księży Sercanów jest nie do przecenienia. Dla wielu dzieci są ostatnią szansą na godziwe życie. Znajdują u nich nie tylko dom, ale także warunki do nauki. Gdyby nie polskie misje katolickie los tych dzieci byłby przesądzony. Niewątpliwie znalazłyby się na ulicy jak wielu ich rówieśników z wielu względów porzuconych przez rodziców. Dzięki polskim zakonnikom ich dzieciństwo nabrało blasku. Są szczęśliwe. Reporterka odwiedza trzy spośród polskich misji katolickich w Mołdawii.
Zobacz więcej na temat: dzieci Mołdawia rodzice
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak