X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Odyseja umysłów"

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2003 20:10
Polskie studentki wygrały światowy konkurs "Odyseja umysłów". Zawody pod patronatem kosmicznej agencji NASA i firmy IBM to sprawdzian kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.
Audio
Polskie studentki wygrały światowy konkurs "Odyseja umysłów". Zawody pod patronatem kosmicznej agencji NASA i firmy IBM to sprawdzian kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów. Trzeba na przykład w kilka minut, używając sznurka, papieru, kilku ołówków i gumek, zbudować most między dwoma skałami. Albo wymyślić etiudę teatralną, której tematem będzie burza mózgów. Wszystko wygląda jak zabawa, ale sposoby wykonania zadań przez zawodników są analizowane i oceniane przez ekspertów. Amerykańskiemu jury podobała się nie tylko nieszablonowość myslenia dziewczyn ale również umiejętność pracy w zespole. Ania, Iga, Joanna, Ola oraz Monika - pięć nagrodzonych studentek uczy się w Akademii Psychologii Specjalnej, w przyszłości chcą uczyć dzieci kreatywności.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak