X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Dziennikarze Okrągłego Stołu"

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2004 20:10
Wspomnienia dziennikarzy radia i telewizji obsługujących Okrągły Stół. Jak to wydarzenie odbiło się na ich dalszej karierze zawodowej. Komu otworzyło drogę, a komu zamknęło. Początek przemiany polskiego dziennikarstwa.
Audio

Zderzenie dwóch sposobów dziennikarskiego opisywania świata (PRL-owskie i opozycyjne) - z czego rodzą się reguły i praktyka nowego stylu - dziennikarstwa III Rzeczypospolitej, które stara się zachować standardy wolności słowa. Jak relacjonowano obrady? Wspomnienia dziennikarzy radia i telewizji obsługujących Okrągły Stół. Jak to wydarzenie odbiło się na ich dalszej karierze zawodowej. Komu otworzyło drogę, a komu zamknęło. Początek przemiany polskiego dziennikarstwa. W studiu przedstawiciele "strony społecznej" - Komitetu Obywatelskiego Lecha Wałęsy, którzy wtedy jako dziennikarze obsługiwali obrady przygotowując relacje dla prasy drugiego obiegu oraz czuwając nad bezstronnością przekazów telewizyjnych: Piotr Nowina Konopka, Jan Dworak, Ludmiła Wujcowa, Piotr Bikont.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak