X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Cyber dziewczyna"

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2004 22:40
Monolog australijskiej aktorki mieszkającej w Sydney - jest dowodem na to, jak niebanalne życie i oryginalne marzenia może mieć młoda osoba. Gra w serialach i próbuje sił jako prezenterka w TV, studiuje psychologię i europeistykę oraz zasiada w australijskim parlamencie młodzieży. Jej marzeniem jest budowanie domów dziecka w Afryce i Indiach.
Audio
Monolog australijskiej aktorki mieszkającej w Sydney - jest dowodem na to, jak niebanalne życie i oryginalne marzenia może mieć młoda osoba. Gra w serialach i próbuje sił jako prezenterka w TV, studiuje psychologię i europeistykę oraz zasiada w australijskim parlamencie młodzieży. Ale poza robieniem tzw. "kariery" znajduje też czas, by gotować zupy dla bezdomnych, a jej największym marzeniem jest budowanie domów dziecka w Afryce i Indiach.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak