X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Na Niemen hen precz!"

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2004 10:44
Już po raz piąty, wodami Polski, Litwy i Białorusi ruszył Międzynarodowy Spływ Kajakowy Kanałem Augustowskim i rzeką Niemen; Augustów - Grodno - Druskienniki. Ideą spływu jest doprowadzenie do odbudowy Kanału Augustowskiego (szczególnie po stronie białoruskiej) i uruchomienie stałych rejsów turystycznych tą trasą.
Audio
Już po raz piąty, wodami Polski, Litwy i Białorusi ruszył Międzynarodowy Spływ Kajakowy Kanałem Augustowskim i rzeką Niemen; Augustów - Grodno - Druskienniki. Ideą spływu jest doprowadzenie do odbudowy Kanału Augustowskiego ( szczególnie po stronie białoruskiej) i uruchomienie stałych rejsów turystycznych tą trasą. Piękna, dzika przyroda z pewnością przyciągnęłaby rzesze wodniaków - co oznaczałoby rozwój tamtych terenów i nowe miejsca pracy dla okolicznych mieszkańców. Oprócz radosnej przygody na wodzie, uczestnicy spływu spotykają się z rodakami z Białorusi i Litwy. Oczywiście, nie brak wtedy okazji do wzruszeń. Stałym elementem programu imprezy jest również odwiedzenie polskiego cmentarza w Sopoćkinach i złożenie kwiatów na grobie gen. Olszyny - Wilczyńskiego, który zginął z rąk sowietów we wrześniu 1939 roku. Spływ jest częścią dużej operacji "Powitanie Unii Europejskiej na Polskich Wodach 2004", mającej na celu pokazanie piękna naszych akwenów wodniakom zagranicznym i zachęcenie ich do odwiedzania Polski i żeglowania po naszych wodach.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak