X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Z mroku i mgły" (powt.)

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2005 20:17
Włączając się w program uczczenia pamięci o ofiarach Shoah przedstawiamy archiwalną audycję dokumentalną, w której usłyszymy wspomnienia byłych więźniów KL Auschwitz. Są to ci nieliczni, którym udało się wrócić do życia bramą z osławionym napisem "Arbeit macht frei". Bramą, przez którą kilka milionów osób przeszło tylko w jedna stronę.
Audio
Przypadający jutro Dzień Pamięci o Ofiarach Zagłady - zgromadzi na trasie prowadzącej do KL Auschwitz około 18 tysięcy młodych ludzi. Będzie to 14 z kolei "Marsz żywych " w którym obok młodzieży z Polski i Izraela uczestniczyć będą ministrowie edukacji państw Unii Europejskiej, którzy 4 maja spotkają się w Krakowie. Prawdopodobnie udział wezmą w nim także prezydenci: Izraela Mosze Kacaw oraz Polski Aleksander Kwaśniewski. Włączając się w program uczczenia pamięci o ofiarach Shoah przedstawiamy archiwalną audycję dokumentalną w której usłyszymy wspomnienia byłych więźniów KL Auschwitz. Są to ci nieliczni, którym udało się wrócić do życia bramą z osławionym napisem "Arbeit macht frei". Bramą przez która kilka milionów osób przeszło tylko w jedna stronę - ku śmierci.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak