X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Pod Zaporą"

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2005 20:07
W okolicy Mucharza i Sklawiec od 25 lat budowana jest zapora na Skawie i co za tym idzie powstaje także zbiornik wodny. Mieszkańcy z obszarów które obejmie zbiornik muszą się wyprowadzić. Prowadzony jest wykup gospodarstw. Wykup ten budzi powszechny sprzeciw, bo zdaniem mieszkańców ich dotychczasowy dobytek jest bardzo nisko wyceniany.
Audio
W okolicy Mucharza i Sklawiec w Małopolskiem od 25 lat budowana jest zapora na Skawie i co za tym idzie powstaje także zbiornik wodny. Mieszkańcy z obszarów które obejmie zbiornik muszą się wyprowadzić. Prowadzony jest wykup gospodarstw. Wykup ten budzi powszechny sprzeciw bowiem zdaniem mieszkańców ich dotychczasowy dobytek jest bardzo nisko wyceniany. Domy w których mieszkają i gospodarstwa podupadają już od lat 60 - tych bowiem wtedy zaczęto już planować inwestycje a mieszkańcom zabroniono jakichkolwiek rozbudów i remontów. Ludzie wyprowadzają się ze swoich domów w poczuciu krzywdy, część odmówiła wyprowadzki chcąc wymusić wyższe wyceny majątku. Kto lub co jest powodem, że ludzie są w Skawcach i okolicy krzywdzeni ustalają reporterzy.
Zobacz więcej na temat: lata 60 mieszkanie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak