X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Czasy Kebabu" (powt.)

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2005 13:50
Bez względu na to gdzie i kiedy się żyje jedne rzeczy świadczą o tym, że jesteś modny i na czasie a inne, że nie. Zmiana mody dotyczy także jedzenia. Kiedyś "na mieście" jadło się zapiekanki, potem hamburgery, jeszcze trochę później królowała chińszczyzna a teraz jeśli chce się być trendy najlepiej zdecydować się na kebab.
Audio
Powiedzenie "jak cię widzą tak cię piszą" nie traci na aktualności bez względu na zmieniające się czasy. Bez względu na to gdzie i kiedy się żyje jedne rzeczy świadczą o tym, że jesteś modny i na czasie a inne, że nie. Zmiana mody dotyczy także jedzenia. Kiedyś "na mieście" jadło się zapiekanki, potem hamburgery, jeszcze trochę później królowała chińszczyzna a teraz jeśli chce się być trendy najlepiej zdecydować się na kebab.
Zobacz więcej na temat: mod zapiekanki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak