X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Wysłuchiwacze zwierzeń"

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2005 19:15
Na początku grudnia w trzech kawiarniach warszawskich usiądą słuchający i będą czekali na chcących się wyżalić. Do słuchania zgłosiło się 12 osób. W ten sposób realizowana jest idea społecznej psychoterapii - każdy kto ma problem może przyjść i na pewno zostanie wysłuchany.
Audio
Pani Alina jest z wykształcenia geologiem, przez wiele lat prowadziła zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim i pracowała w bibliotece. Lubi kontakty z ludźmi i zawsze starała się im pomagać. Teraz na emeryturze ma dużo czasu i chce go wykorzystać. Podczas wakacji we Francji, zauważyła w paryskim metrze dwie osoby - jedna długo mówiła, a druga cierpliwie słuchała. Znajomi wyjaśnili jej, że w ten sposób realizowana jest idea społecznej psychoterapii - każdy kto ma problem może przyjść i na pewno zostanie wysłuchany. Spodobał się jej ten pomysł i postanowiła zorganizować go w Warszawie. Na początku grudnia w trzech kawiarniach warszawskich usiądą słuchający i będą czekali na chcących się wyżalić. Do słuchania zgłosiło się 12 osób. Słuchacz nie może przerywać ani radzić mówiącemu może tylko wskazać instytucje, które pomogą mu rozwiązać problem.
Zobacz więcej na temat: emerytura Francja Warszawa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak