X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Cena sławy"

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2006 19:15
O Macieju Kolince można powiedzieć, że jest jak polski Michael Jackson. Chociaż jest młodym człowiekiem, ma już za sobą 13 operacji plastycznych.
Audio
O Macieju Kolince można powiedzieć, że jest jak polski Michael Jackson. Chociaż jest młodym człowiekiem, ma już za sobą 13 operacji plastycznych. Od dzieciństwa nie potrafił zaakceptować wyglądu swojej twarzy, a szczególnie nosa. Chciał go zoperować już jako 14-latek. Mama jednak się nie zgodziła i pierwszą operację wykonał, kiedy skończył 18 lat. Przeszedł trzy nieudane operacje nosa, operację naprawczą, lifting twarzy, powiększył sobie usta i usunął tkankę tłuszczową z policzków. Uwielbia pokazywać się w telewizji, w różnego rodzaju "reality show" i marzy o sławie oraz o pracy dziennikarza telewizyjnego
Zobacz więcej na temat: Michael Jackson
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak