X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Chleb i słowo"

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2006 19:15
Jeszcze przed wyzwoleniem Warszawy, od jesieni 1944r. zaczęli zbierać się na Pradze ludzie teatru i pod kierunkiem aktora i reżysera Władysława Mrozińskiego rozpoczęli przygotowywania do pierwszych spektakli. Marzyło im się otwarcie prawdziwego teatru. Nie było jeszcze zespołu, brakowało sceny, kostiumów, dekoracji, pieniędzy. Był tylko zapał.
Audio
Jeszcze przed wyzwoleniem Warszawy, od jesieni 1944r. zaczęli zbierać się na Pradze ludzie teatru i pod kierunkiem aktora i reżysera Władysława Mrozińskiego rozpoczęli przygotowywania do pierwszych spektakli. Marzyło im się otwarcie prawdziwego teatru. Nie było jeszcze zespołu, brakowało sceny, kostiumów, dekoracji, pieniędzy. Był tylko zapał i poświęcenie. Ale to wystarczyło. Wspomnienia pionierów warszawskiej Melpomeny nagrała w latach 70. ub. wieku Alicja Maciejowska.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak