X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

MELCHIORY 2005

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2006 19:07
Uroczyste ogłoszenie wynikow Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY 2005, koncert Tamary Kalinowskiej z Piwnicy Pod Baranami z zespołem i bankiet. Część oficjalną poprowadzą: Agnieszka Warchulska i Andrzej Ferenc, reżyseria Janusz Kukuła. Sponsporem Gali Reportażystów "Melchiory" 2005 jest PKO Bank Polski - Mecenas Kultury Narodowej.
Audio
Gala Reportażystów MELCHIORY 2005 odbędzie się 19 marca w Muzeum Narodowym w Warszawie o godzinie 19.00. W programie uroczyste ogłoszenie wynikow Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY 2005, koncert Tamary Kalinowskiej z Piwnicy Pod Baranami z zespołem i bankiet. Część oficjalną poprowadzą: Agnieszka Warchulska i Andrzej Ferenc, reżyseria Janusz Kukuła. Transmisja w radiowej "Jedynce" 19 marca o godzinie 19.07. Radiowe spotkanie z laureatami Konkursu w "Jedynce" w poniedziałek 20.03. o godzinie 21.30. Relacja z Gali w Programie II o godzinie 22.15 w Studiu Form Dokumentalnych. Sponsporem Gali Reportażystów "Melchiory" 2005 jest PKO Bank Polski - Mecenas Kultury Narodowej
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak