X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Źródło"

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2007 17:30
Reportaż jest zaledwie chwilą wspomnień o Karolu Wojtyle - Wielkim Człowieku, a jakby jednym z nas. O Nim jako wykładowcy KUL-u, kompanie studenckich wypadów w góry, czy na kajaki opowiada (oglądając zdjęcia) prof. Jerzy Gałkowski, który był studentem i asystentem Karola Wojtyły.
Audio
Reportaż jest zaledwie chwilą wspomnień o Karolu Wojtyle - Wielkim Człowieku, a jakby jednym z nas. O Nim jako wykładowcy KUL-u, kompanie studenckich wypadów w góry, czy na kajaki opowiada (oglądając zdjęcia) prof. Jerzy Gałkowski, który był studentem i asystentem Karola Wojtyły. Mistyk Jan Tyranowski (krakowski krawiec) - to była ważna postać dla Karola Wojtyły, a na moim życiu zaważyło to, co robił i jaki był Karol Wojtyła - mówi w reportażu prof. Jerzy Gałkowski, który jak jego Wielki Mistrz został etykiem. Fragmenty wspomnień i tekstów papieża czyta Cezary Ritter (Instytut Jana Pawła II). Ponadto w reportażu: Jan Paweł Gałkowski, syn profesora. Narracji słownej towarzyszą nagrania z Wieczornicy w przededniu pogrzebu papieża, którą zorganizowało Studio Historii Mówionej w Polskim Radiu Lublin. Poezję papieża interpretują: Alicja Jachiewicz, Stefan Szmidt, listy do Niego czytała młodzież Radiowej Akademii Historii Mówionej. Fragmenty Tryptyku Rzymskiego śpiewał: Leszek Jerzy Świca. Ilustracja muzyczna pochodzi ze zbiorów Instytutu Jana Pawła II KUL. III Nagroda na XXI MIĘDZYNARODOWYM FESTIVALU FILMÓW I MULTIMEDIÓW "NIEPOKALANÓW 2006
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak