X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Spotkanie z Marią Drue"

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2008 15:30
Maria Drue - lgenda polskiej emigracji w Londynie. W audycji opowiada o swoim bogatym, pełnym pięknych i ciekawych zdarzeń życiu.
Audio
"Co jest za górką? -Spotkanie z Marią Drue" Alicja Grembowicz Maria Drue - lgenda polskiej emigracji w Londynie. Akompaniowała w kabaretach Feliksa Konarskiego (twórcy "Czerwonych maków), Mariana Hemara, Wiktora Budzyńskiego, w teatrze dla dzieci "Syrena" i na wielu innych scenach. Komponowała i pisała teksty piosenek dla wielu wykonawców, przede wszystkim dla Renaty Bogdańskiej-Anders. Jest wciąż otwarta na świat i ludzi. Na stałe mieszka w Londynie, ale ostatnio coraz częściej wraca do Polski i odwiedza bliskie jej miejsca. W audycji opowiada o swoim bogatym, pełnym pięknych i bardzo smutnych zdarzeń życiu. Wspomnienia z młodości i wielu lat pracy spisała w książce p.t. "Swoją drogą".
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak