X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Kontestatorzy

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2008 18:15
40. rocznica inwazji wojsk Układu Warszawskiego na Czechosłowację w sierpniu 1968 roku i stłumienia demokratycznej rewolucji Praskiej Wiosny. W reportażu występują m.in. Andrzej Seweryn - aktor, Teresa Bogucka - publicystka GW i Michał Tarkowski z Salonu Niezależnych.
Audio
Interwencja wojsk Układu Warszawskiego w Czechosłowacji, sierpień 1968 r.
Interwencja wojsk Układu Warszawskiego w Czechosłowacji, sierpień 1968 r. Foto: Libor Hajsky/PAP/CTK

40. rocznica inwazji wojsk Układu Warszawskiego na Czechosłowację w sierpniu 1968 roku i stłumienia demokratycznej rewolucji Praskiej Wiosny. Reportaż archiwalny Polskiego Radia z 1998 roku.

Co robią po latach ludzie, którzy w sierpniu 1968 roku organizowali protest przeciwko udziałowi Polski w agresji na Czechosłowację? Kim są dzisiaj? Jakie znaczenie dla nich miało tamto doświadczenie?

Występują m.in. Andrzej Seweryn - aktor, Teresa Bogucka - publicystka "Gazety Wyborczej" i Michał Tarkowski - Salon Niezależnych.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak