X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Ja Palestyńczyk"

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2009 18:30
Na całym świecie żyje ponad 14 mln Palestyńczyków. Większość w Izraelu, Libanie, Jordanii, Syrii. Kilkuset z nich trafiło do Polski. Co sądzą o sytuacji w Strefie Gazy i jak wygląda ten konflikt w relacjach ich bliskich? Co w tej chwili oznacza bycie Palestyńczykiem?
Audio
Na świecie żyje prawie 14 milionów Palestyńczyków. 7 milionów mieszka poza granicami Autonomii Palestyńskiej w Libanie, Syrii i innych krajach. Niektórzy zdecydowali sie przyjechać do Polski. Ahmad jest lekarzem, w Polsce skończył studia. Jego rodzina mieszka teraz w Strefie Gazy. Nie widział jej od pięciu lat. Kilka dni temu w Arabskiej telewizji zobaczył swoją kuzynkę i ojca. Ostatni raz próbował pojechać do Gazy trzy lata temu, nie wpuścili go. Ibrahim urodził się w Libanie, od 20 lat mieszka w Polsce. Rodzice opowiadali mu o Palestynie. Wiele lat nie miał żadnego obywatelstwa i paszportu. W reportażu opowiadają o sobie, swoich związkach z Palestyną i przeżyciach związanych z lękiem o bliskich mieszkających w Strefie Gazy.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak