X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Studio Reportazu i Dokumentu prezentuje - Janusz Deblessem

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2009 23:05
Mija juz piec lat od tamtej tragedii. 1 wrzesnia 2004-go roku, grupa czeczenskich terrorystów napadla na szkole Nr 1 w Bieslanie. Napastnicy, przez trzy dni wiezili ponad tysiac zakladników, zadajac wycofania rosyjskich wojsk z Czeczenii. Dzieci trzymane w nieludzkich warunkach, bez wody i jedzenia - patrzyly na smierc swoich bliskich i przyjaciól.
Audio
Mija juz piec lat od tamtej tragedii. 1 wrzesnia 2004-go roku, grupa czeczenskich terrorystów napadla na szkole Nr 1 w Bieslanie. Napastnicy, przez trzy dni wiezili ponad tysiac zakladników, zadajac wycofania rosyjskich wojsk z Czeczenii. Dzieci trzymane w nieludzkich warunkach, bez wody i jedzenia - patrzyly na smierc swoich bliskich i przyjaciól. Podczas szturmu zginelo ponad 170 dzieci i 200 doroslych. 7-1etni Mairbek po raz pierwszy poszedl wtedy do szkoly ze swoja mama. Dzis mówi: "To tak jakby bylo wczoraj. Jak zywe staja mi przed oczami obrazy tamtych trzech wrzesniowych dni. Mamy juz nie ma bardzo dlugo, czuje sie samotny..." Dzieci Bieslanu - Okrutny los zabral im dziecinstwo. Dokumentalistka BBC EWA EWART spotkala sie z nimi tuz po wrzesniowym dramacie. Wiosna tego roku po raz drugi pojechala do malutkiej Osetii. W audycji opowiada o tych trudnych spotkaniach, o dzieciach, które mimo uplywu czasu - PAMIETAJA. Pierwszy dzien wrzesnia - to w BIESLANIE - niezwyczajny dzien. Zatrzymajmy sie na chwile, posluchajmy dzwiekowego zapisu wydarzen. Zapisu, który zatrzymal czas .
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak