X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Małe historie"

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2010 18:15
W Radzyniu Podlaskim młodzi ludzie i seniorzy, jak im się wydawało, mieli ze sobą niewiele wspólnego. Wszystko się jednak zmieniło, gdy w Radzyniu zamieszkał Jakub Jakubowski. Szybko odkrył, że to miasteczko ma niezwykła przeszłość polsko-żydowską, trochę już zapomniana. Zainspirował mieszkańców do opowiedzenia przed kamerą ich własnych historii.
Audio

W Radzyniu Podlaskim młodzi ludzie i seniorzy, jak im się wydawało, mieli ze sobą niewiele wspólnego. Wszystko się jednak zmieniło, gdy w Radzyniu zamieszkał Jakub Jakubowski. Szybko odkrył, że to miasteczko ma niezwykłą przeszłość polsko-żydowską, trochę już zapomniana. Zainspirował mieszkańców do opowiedzenia przed kamerą ich własnych historii o drewnianym, wielokulturowym Radzyniu. Tak powstał film, w którym seniorzy zabierają widzów w miejsca, w których kiedyś rozegrały się ich wspomnienia i tym samym raz jeszcze do nich powracają. Premiera filmu - było to wielkie i ważne doświadczenie dla całej społeczności. Także dlatego, że dwa pokolenia odkryły, jak wspaniale jest współpracować, a zarazem świetnie się przy tym bawić. Powstanie filmu sfinansowano ze środków konkursu "Seniorzy w akcji" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "e".

Zobacz więcej na temat: mali POLSKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak