X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Przystanek niezgody” - Anna Bogdanowicz

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2011 13:47
Poniedziałek, 19 grudnia, godzina 18.15, Program 3. We wsi Olszyny-Kolonia od roku trwa „wojna”. Dziś niektórzy mieszkańcy zastanawiają się o co?.
Audio


Wersja oficjalna brzmi, że o przystanek PKS. Gmina bowiem zafundowała nową wiatę, którą ustawiono na łące Pani sołtys, a stary przystanek był i jest w innym miejscu. To jednak wystarczyło, żeby dotąd zgodna i miła wieś podzieliła się na dwa obozy.

Zobacz więcej na temat: Anna Bogdanowicz reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Jestem szczęściarą" - Urszula Żółtowska-Tomaszewska

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2011 11:18
Środa, 13 lipca, godzina 20.10, Program 1. Na polskich wsiach mieszkają wieśniacy z dziada pradziada i wieśniacy z miasta, tacy z wyboru, którzy swoje życie i aktywność postanowili związać ze wsią.
rozwiń zwiń

Czytaj także

”Wojownicy” – Urszula Żółtowska-Tomaszewska

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2011 15:00
Wtorek, 6 września, godz. 20.10, Program 1. Na polskich wsiach mieszkają wieśniacy z dziada pradziada i ci z miasta, którzy swoje życie i aktywność postanowili związać ze wsią. Chcą wykorzystywać i promować to, co wieś daje najcenniejszego: produkty, kulturę i piękną przyrodę. Magazyn Reporterów Studia Reportażu i Dokumentu prowadzi Jerzy Zawartka.
rozwiń zwiń