X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Troska” - Jan Kasia

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2012 10:00
Wtorek, 10 stycznia, godzina 18.15, Program 3. Czy ośrodki opiekuńczo-lecznicze zapewniają starym i chorym ludziom należytą opiekę?
Audio

Pani Bernadetta Juras z Krakowa ma ciężko chorą mamę, która przebyła dwa udary mózgu i nie nadaje się do samodzielnego funkcjonowania. Pani Bernadetta postanowiła umieścić mamę w ośrodku opiekuńczo leczniczym należącym do Caritas. Ośrodek mimo, iż podjął się długoterminowej opieki już po dwóch tygodniach zmienił zdanie i kazał mamę zabrać. Od tego czasu obie panie odwiedziły już wiele podobnych placówek lecz nigdzie nie uzyskały zadowalającej pomocy a kolejne przeprowadzki dla ciężko chorej i ponad osiemdziesięcioletniej kobiety nie wpływają zbyt dobrze na stan jej zdrowia. Walka Pani Bernadetty o życie jej mamy wciąż trwa.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Idzie jesień" - reportaż Jana Kasi

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2011 12:44
Społeczeństwo się starzeje. Jaki los czeka ludzi starszych i samotnych? Magazyn Reporterów Studia Reportażu i Dokumentu - 23.08.2011 godzina 20.10
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Teraz jest pięknie" - Jan Kasia

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2011 10:10
Wtorek, 8 listopada, godzina 20.10, Program 1.Centrum Integracji Społecznej z Byczyny pomaga osobom społecznie wykluczonym odnaleźć swoje miejsce w życiu. Magazyn Reporterów prowadzi Jerzy Zawartka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Czy ktoś nas usłyszy?” – Urszula Żółtowska-Tomaszewska

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2012 12:00
Wtorek, 17 stycznia, godzina 20.10, Program 1. Magazyn Reporterów. Instytut Reumatologii w Konstancinie podjął decyzję o ostatecznym zamknięciu Oddziału Rehabilitacji Instytutu Reumatologii w Konstancinie.
rozwiń zwiń