X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Tubylcy w cyfrowym świecie" - Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2012 08:49
Czwartek, 11 października 2012, godz.18.15, Program 3. Dla wielu uczniów komputer jest codziennością, szkoła mozołem. Co z tym zrobić? Można wrzucić edukację do sieci, by była atrakcyjniejsza.
Audio
Tubylcy w cyfrowym świecie - Joanna Bogusławska
Foto: sxc.hu

Przeciętny uczeń wraca po szkole do domu, włącza komputer, odpala grę, czatuje z kolegami. Wieczorem rozpoczyna walkę z rodzicami, by nie wyłączać komputera i nie musieć odrabiać lekcji.

Rząd w ramach programu "Cyfrowa szkoła" rozpoczął projekt e-podręcznik . W jego ramach dostępne za darmo dla uczniów od podstawówki po liceum będą podręczniki w formie cyfrowej. Projekt jednak uderza w rynek wydawniczy, mimo  że e-podręczniki będą dodatkiem do podręczników tradycyjnych. Nie w każdej szkole jest też internet.

"Edukacyjny e-spór" - posłuchaj jak do tematu podeszli goście Kuby Strzyczkowskiego >>>

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Edukacyjny e-spór

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2012 14:58
Wyjątkowa zgodność całego środowiska edukacyjnego, rodziców i wydawców panuje w kwestii konieczności cyfryzacji polskich szkół. Kiedy jednak mowa o szczegółach, jak choćby, e-podręcznikach, zdania są już podzielone.
rozwiń zwiń

Czytaj także

E-podręczniki coraz bliżej?

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 12:23
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe stworzy technologię cyfrowych podręczników w polskich szkołach. Czy tym razem obejdzie się bez problemów?
rozwiń zwiń