X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Jesień muzyka" - Katarzyna Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 08:00
Środa, 17 października 2012, godzina 21.14, Program 1. Na początku października w Kątach pod Warszawą otwarto pierwszy w Polsce i drugi w Europie Dom Muzyka Seniora. Dlaczego środowisko muzyczne potrzebowało specjalistycznego domu opieki?
Audio

Pani Zofia Wit- pomysłodawczyni Domu Muzyka Seniora pamięta taką scenę z publicznego domu opieki społecznej: sparaliżowany mężczyzna ćwiczy palce na blacie stołu. Pani Zofia chwali go, że ma tyle samozaparcia. Okazuje się, że pan jest muzykiem i wtedy Zofii Wit, żonie Antoniego Wita wybitnego, polskiego dyrygenta i kompozytora, robi się przykro. Wtedy rodzi się myśl, że muzycy seniorzy powinni mieć swój własny dom opieki.  Dom Muzyka Seniora pod Warszawą to jedyny taki dom w Polsce. Już od przyszłego roku będą się mogli tam osiedlać starsi, schorowani muzycy i nadal mieć kontakt z tym, co kochają najbardziej. W reportażu występują m.in. Wojciech Kilar, Wiesław Ochman, Jerzy Kornowicz i Antoni Wit.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Znany kompozytor i "Piernikowa Aleja Gwiazd"

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2012 09:36
Sentymentalna podróż do Torunia, gdzie zaczynał swoją karierę muzyczną Piotr Moss mieszkający w Paryżu kompozytor, autor piosenek, laureat "Złotego Mikrofonu” i wielu innych nagród na krajowych i międzynarodowych konkursach kompozytorskich.
rozwiń zwiń