X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Dopóki walczysz, wygrywasz" - Jan Kasia

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2012 13:58
Wtorek, 30 października, godzina 18.15, Program 3. Ludowy Zespół Sportowy Chrząstawa jest wedle statystyk, najgorszą, piłkarską drużyną w Polsce. Ich bilans bramkowy z ostatniego sezonu to 264 bramki stracone do 4 strzelonych.
Audio

Ludowy Zespół Sportowy Chrząstawa jest wedle statystyk, najgorszą, piłkarską drużyną w Polsce. Ich bilans bramkowy z ostatniego sezonu to 264 bramki stracone do 4 strzelonych. We wcześniejszych latach wyniki były podobne. Prezes Chrząstawy Bohdan Kwaśniak, który pełni również funkcję trenera oraz zawodnika, nie zamierza się jednak poddawać. Zgodnie z ideą olimpijską twierdzi, że to nie wynik jest najważniejszy ale samo współzawodnictwo a poza tym niższej klasy rozgrywkowej nie ma a więc jego drużynie degradacja na pewno nie grozi.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Rączka rączkę" - Jan Kasia

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2012 15:48
Pan Marcin Wróbel był sędzią piłkarskiej ekstraklasy. Pewnego dnia do jego drzwi zapukali agenci CBA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kartofliska" - Jan Kasia

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 16:22
Wtorek, 18 września, godz.18.15, Program 3. kartofliska.pl to internetowy blog, którego autor dokumentuje najróżniejsze mecze piłkarskie. Również te rozgrywane w najniższych klasach rozgrywkowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska VIII liga jak Real Madryt!

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2012 11:09
Kartofliska.pl to internetowy blog, którego autor dokumentuje najróżniejsze mecze piłkarskie. Również te rozgrywane w najniższych klasach rozgrywkowych.
rozwiń zwiń