X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Od wideł do widelca" - Magazyn Bez Znieczulenia

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2013 09:00
Czwartek 21 lutego 2013 r. Godzina 21.14, Program 1. Czy głośny skandal z koniną w mięsie wołowym dotknął polskich producentów? Czy nasze władze zareagowały właściwie?
Audio

Żywność stała się w ostatnich tygodniach poważnym problemem w relacjach między państwami Unii Europejskiej. Powód – skandal związny z wykryciem koniny w hamburgerach wołowych sprzedawanych w irlandzkich i brytyjskich supermarketach. Skandal, który ogarnął Francję, Holandię, Niemcy, Wielką Brytanię, Irlandię, Rumunię a nawet Cypr i Luksemburg. Gdy na przelomie stycznia i lutego irlandzki minister rolnictwa Simon Covney oświadczył, iż konina pochodziła z Polski, jego wypowiedź odnotowały wszystkie ważniejsze światowe media. Pojawiły się komentarze, że nasz kraj nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa produkcji i  obrotu żywnością. Szybko jednak okazało się, że mięso pochodziło nie z naszego kraju a najprawdopodobniej z Rumunii. Podobnie rzecz się miała z rewelacjami prasy słowackiej na temat partii polskiego kurczaków. Czy nasze władze potrafią radzić sobie z tego rodzaju wyzwaniami? Czy możemy mieć zaufanie do polskiej żywności? Czy wiemy co jemy? I jak radzimy sobie z tego rodzaju wyzwaniami?

Zobacz więcej na temat: Jerzy Zawartka rolnictwo
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak