X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Horyzonty widzenia" - reportaż Anny Dudzińskiej (PR Katowice)

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2013 10:13
Czwartek, 7 marca, godzina 18.15, Program 3. Anna Piecha - artystka po Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach - stworzyła cykl prac, w których opowiada o widzeniu świata. Jej świat zmienił się, gdy miała 16 lat. Okazało się wtedy, że jest chora na stwardnienie rozsiane (SM).
Audio

Od momentu postawienia diagnozy walczy o normalne życie. Choroba wraca, gdy nie otrzymuje dostępnego w Polsce leku łagodzącego skutki tej choroby - interferonu. Lek ogranicza nawroty dolegliwości.

Ania przez kilka lat korzystała z tzw. programu interferonowego. Jednak program się skończył i młoda artystka, jak wielu polskich pacjentów ze stwardnieniem rozsianym, pozostała bez jakiejkolwiek pomocy. "Choroba, sztuka i ja to jedno" - mówi Ania i wbrew wszystkiemu realizuje swoje kolejne marzenia.

Zobacz więcej na temat: Anna Dudzińska reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Polski Gaudi” - Anna Dudzińska (PR Katowice)

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2011 13:22
Wtorek, 27 grudnia, godzina 18.15, Program 3. Stanisław Niemczyk - architekt nazywany polskim Gaudim - zaprojektował wiele budynków mieszkalnych, handlowych i usługowych. Ale sławę przyniosły mu projekty niezwykłych kościołów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pani Renata od miłości" - Anna Dudzińska

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2012 19:40
Wtorek, 7 sierpnia 2012, godzina 18.15, Program 3. Pędząc w tempie, które wyznacza nam codzienność zapominamy często o rzeczach najprostszych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Archeologia fabryki” - Anny Dudzińskiej (PR Katowice)

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 10:52
Środa, 20 lutego 2012, godz. 18.15, Program 3. Bogdan Kosak jest znanym i cenionym ceramikiem. Jego pracownia znajduje się w budynkach fabryki Porcelany Śląskiej w Katowicach.
rozwiń zwiń