X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Ikony wychodzą z aresztu" - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2013 09:00
Środa, 19 czerwca 2013, godzina 21.14, Program 1. Osadzeni w Areszcie Śledczym w Białymstoku, recydywiści z długimi wyrokami, biorą udział w warsztatach pisania ikon.
Audio

Osadzeni  w Areszcie Śledczym w Białymstoku,  recydywiści z długimi wyrokami,  biorą udział w warsztatach pisania ikon. Ma ich to wyciszyć a także pozwolić zastanowić się nad swoim życiem.
Zajęcia prowadzi ikonograf  Jan Grigoruk z Muzeum Ikon w Supraślu. Uczestniczą w nich zarówno prawosławni jak i katolicy.  O znaczeniu  takich zajęć w procesie  resocjalizacji opowiadają także pracownicy aresztu – Wojciech Januszewski i Jarosław Andrzejuk.

Zobacz więcej na temat: Grażyna Wielowieyska reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Pies w celi"- reportaż Grażyny Wielowieyskiej

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2011 21:00
Środa, 16 listopada, godzina 18.15, Program 3. Od wielu już lat w Stanach Zjednoczonych jedną z wykorzystywanych metod resocjalizacji więźniów jest dogoterapia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Trzy życia, jeden los” - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 22:00
Poniedziałek, 1 października 2012, godzina 21.14, Program 1. Oksana, Anna i Aniuta – wszystkie trzy pochodzą z Ukrainy i od kilku już lat utrzymują swoją bliższą i dalszą rodzinę pracując na czarno w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Anna mama Nuny” – Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 11:31
Środa, 20 lutego, godzina 21.14, Program 1. Anna jest Ormianką i jak mówi - bywają w życiu takie chwile, gdy masz wybór: umrzeć albo uciekać.18 tat temu stanęła przed takim właśnie wyborem.
rozwiń zwiń