X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Czy tylko pamięć?" - Barbara Grębecka

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2013 10:59
Poniedziałek, 4 listopada, po godz. 21, Program 1. Nazywał się Grzegorz Przemyk. Zmarł w wyniku ciężkiego pobicia na komisariacie Milicji Obywatelskiej. Minęło wiele lat i wiele zagmatwanych procesów. Jak się okazało za mało, by osądzić sprawiedliwie i ukarać winnych zbrodni.
Audio
  • "Czy tylko pamięć?" - reportaż Barbary Grębeckiej poświęcony sprawie Grzegorza Przemyka (Jedynka/PR)

Zmarł 14 maja 1983 roku. Syn Barbary Sadowskiej, poetki i opozycyjnej działaczki, maturzysta warszawskiego liceum im. Frycza Modrzewskiego. Nosił chlebak odziedziczony po Edwardzie Stachurze, sam także pisał wiersze. 12 maja 30 lat temu, został pobity śmiertelnie w komisariacie przy ul. Jezuickiej w Warszawie. Miał niespełna 19 lat.

Czas nieśpiesznie zasypywał ślady i dopiero w tym roku, przed jesienią podjął tę sprawę Trybunał w Strasburgu. Czy sprawiedliwości stało się wreszcie zadość?

STAN WOJENNY >>> Zobacz serwis
W audycji próba odpowiedzi na to pytanie. Swoimi uwagami podzielą się: pełnomocnik ojca Grzegorza Przemyka w procesach krajowych mec. Andrzej Zalewski i przyjaciele: Igor Bieliński i Dawid Bieńkowski.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Uchwała w sprawie Przemyka. Dokąd sięga odpowiedzialność za zbrodnię?

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2013 09:45
W czwartek Senat przyjął projekt uchwały upamiętniającej 30. rocznicę śmierci Grzegorza Przemyka. Inicjatywy, z powodu sprzeciwu Tadeusza Iwińskiego z SLD, nie poparł jednak Sejm.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stępień: sprawa Przemyka kompromituje państwo

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2013 18:30
To kompromitacja państwa i polskiego wymiaru sprawiedliwości. Tak były prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień komentuje wyrok w sprawie Grzegorza Przemyka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trybunał: postępowanie ws. śmierci Przemyka trwało za długo

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2013 19:19
Europejski Trybunał Praw Człowieka orzekł, że Polska będzie musiała zapłacić ojcu Grzegorza Przemyka 20 tys. euro odszkodowania.
rozwiń zwiń