X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Sukces dziennikarzy Studia Reportażu i Dokumentu na Festiwalu NNW

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2018 11:00
Magda Skawińska ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, autorka dokumentu „Ludzie z SW”, otrzymała nagrodę główną kategorii radiowej 10. Festiwalu Filmowego Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci w Gdyni za "ukazanie w lapidarnej, mistrzowskiej formie, skomponowanego z wypowiedzi świadków historii i nagrań archiwalnych wyrazistego obrazu organizacji walczącej o niepodległość Polski".
Audio

Ponadto jury konkursu na reportaż i dokument radiowy 10 Festiwalu Filmowego Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci w Gdyni w składzie: Irena Piłatowska, Anna Sekudewicz, Piotr Witt oraz Henryk Rozen (przewodniczący) postanowiło przyznać cztery równorzędne wyróżnienia honorowe za dokument radiowy pracom, które odznaczają się wyborem ciekawego tematu, ukazują mniej znane fakty i okoliczności związane z bohaterami walki o niepodległą Polskę oraz wyróżniają się ciekawą formą.


Są to następujące prace:- „Prawdziwy partyzant” – Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej ze Studia Reportażu i Dokumentu  Polskiego Radia.
- „Trauma i duma” – Alicji Grembowicz ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia
- „Życie niewłaściwie urozmaicone” – Krzysztofa Wyrzykowskiego ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia

oraz

- „Jak wiele człowiek może znieść – wspomnienia żony Generała Augusta Emila Fieldorfa, Nila” autorstwa Marzeny Bakowskiej z Radia Gdańsk.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Prawdziwy partyzant”- reportaż Urszuli Żółtowskiej–Tomaszewskiej

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2016 20:01
Życie z piętnem "bandyty"...
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ludzie z SW" - reportaż Magdy Skawińskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 12:01
Reportaż "Ludzie z SW" przypomina, z okazji 35. rocznicy powstania Solidarności Walczącej, sylwetki osób działających w tej organizacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rocznica zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki. Reportaż "Trauma i duma"

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2017 18:21
Zapraszamy do wysłuchania reportażu, w którym występują m.in. Joanna Kąkolewska - żona reportażysty i pisarza Krzysztofa Kąkolewskiego, dziennikarka Katarzyna Kętrzyńska, aktorka Roma Szczepkowska oraz historycy - Mirosław Białaszko i prof. Jan Żaryn.
rozwiń zwiń