X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Krzysztof Wyrzykowski nagrodzony na Festiwalu Losy Polaków

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2018 16:02
Reportażysta od lat związany ze Studiem Reportażu i Dokumentu otrzymał II nagrodę w kategorii "Programy Radiowe Historyczne" za dokument "Po tamtej stronie chmur".
Audio
  • Po drugiej stronie chmur - reportaż Krzysztofa Wyrzykowskiego

W tym roku przypada nie tylko 100. rocznica odzyskania niepodległości, ale również 100. rocznica powstania polskiego lotnictwa wojskowego.
Pierwszy lot bojowy polskich lotników miał miejsce we Lwowie 5 listopada 1918 roku w czasie walk Polaków z Ukraińcami o Lwów.
Od tamtej pory piloci strzegą polskiego nieba, a szczególnym męstwem i mistrzostwem wykazali się w czasie II Wojny Światowej. W audycji opowiadają o tym pilot mjr Edmund Piorunkiewicz, który walczył w powietrzu w Bitwie pod Kockiem w ramach  Samodzielnej Grupy Operacyjnej Generała Franciszka Kleberga,  pilotka Anna Daab, jedna z  czterech  Polek służących  w lotnictwie RAF-u oraz gen. Witold Urbanowicz, jeden z dowódców legendarnego Dywizjonu 303.


Dyplom Dyplom
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak