X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Adam Bogoryja-Zakrzewski nagrodzony w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego im. Krystyny Bochenek

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 20:00
Adam Bogoryja-Zakrzewski otrzymał trzecią nagrodę konkursu za reportaż „Anioł z Podkarpacia”. Reportaż opowiada historię chłopaka z porażeniem mózgowym, który postanawia pomóc niepełnosprawnemu koledze i zebrać pieniądze na budowę jego domu. 
Audio
  • Anioł z Podkarpacia - reportaż Adama Bogoryja-Zakrzewskiego
Laureaci i Jury VIII edycji konkursu im. Krystyny Bochenek
Laureaci i Jury VIII edycji konkursu im. Krystyny BochenekFoto: Ewelina Kosałka-Passia

Więcej informacji można znaleźć na stronie  Polskiego Radia Katowice.


Reportaż "Anioł z Podkarpacia":

Niepełnosprawny z porażeniem mózgowym pomaga zbudować dom niepełnosprawnemu z zanikiem mózgu. To historia zaskakującej dobroci, odwagi cywilnej i przebojowości  28-letniego Marcina Górala z wioski Łowce na Podkarpaciu, który organizuje zbiórkę pieniędzy na dom dla obcego mu innego niepełnosprawnego Kamila Kielara z zanikiem podkorowym mózgu i jego samotnej matki, którzy mieszkają w rozsypującej się chacie z przeciekającym dachem we wsi Jodłówka. Urzędnicy gminy są zaskoczeni sukcesem Marcina Górala. W ciągu miesiąca zebrał już 50 tys. zł-połowę kwoty potrzebnej na budowę domu. Mieszkańcy okolicznych wiosek nazywają Marcina Górala aniołem. Ta opinia jest dla niego szalenie budująca. Od lat poszukuję swojej drogi, pomysłu na siebie w środowisku, dla którego stał się obcym, obojętnym. Nie może się z tym pogodzić.


Adam Bogoryja-Zakrzewski i Anna Sekudewicz Adam Bogoryja-Zakrzewski i Anna SekudewiczTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Kordian i Helena” - Alicja Grembowicz i Irena Piłatowska

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2012 12:03
Czwartek, 15 marca 2012, godzina 21.05, Program 1. Opowieść o wielkiej miłości, wytrwałości i bohaterstwie. Reportaż nagrodzony w Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim im. Krystyny Bochenek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Krystyna" - Anna Sekudewicz i Anna Dudzińska

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2016 14:30
Krystyna Bochenek radiowiec, społecznik, wicemarszałek senatu RP. Autorka Ogólnopolskiego Dyktanda a także ogólnopolskiej imprezy "Mistrz mowy polskiej" oraz niezliczonych audycji i akcji służących promocji zdrowia, organizatorka dorocznego spotkania Krystyn "Imieniny Krystyny".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dorota Jaśkiewicz-Łebek nominowana do nagrody im. Krystyny Bochenek

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 13:00
Dorota Jaśkiewicz-Łebek, stała współpracowniczka Studia Reportażu i Dokumentu, otrzymała nominację w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego im. Krystyny Bochenek za reportaż "Urszula", który emitowaliśmy w Radiowej Jedynce. Nominowany reportaż poświęcony jest śląskiej artystce awangardowej - Urszuli Broll.
rozwiń zwiń