X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Studio Reportażu i Dokumentu PR nominowane do MediaTorów

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2011 12:01
Studio Reportażu i Dokumentu PR zostało nominowane do prestiżowej nagrody, którą po raz piąty przyznają studenci dziennikarstwa 11 uczelni publicznych.
Audio

Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia otrzymało nominację w kategorii InicjaTOR za niezłomne propagowanie coraz mniej popularnego gatunku jakim jest reportaż radiowy. Za pielęgnowanie dziennikarstwa najwyższej próby i kultywowanie inicjatywy sprzecznej ze współczesnym rynkiem medialnym.

Mediatory
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polskie Radio nominowane do MediaTorów

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2011 12:01
Serwis Radia Wolności, akcje społeczne "Wybory dla wszystkich" i "Adopcja po polsku" oraz Artur Andrus i Wiktor Legowicz zostali nominowani do prestiżowej nagrody, którą po raz piąty przyznają studenci dziennikarstwa 11 uczelni publicznych.
rozwiń zwiń