X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"LAUREACI XVII KONKURSU STYPENDIALNEGO IM. JACKA STWORY"

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2011 10:53
6 października podczas Radiowych Warsztatów Reportażowych w Tykocinie rozstrzygnięto XVII Konkurs Stypendialny im. Jacka Stwory. Nagrodę otrzymała Magdalena Szybińska z Polskiego Radia Opole.
Audio

Decyzją jury oraz głosami uczestników Seminarium nagrodę główną – stypendium im. Jacka Stwory przyznano Magdalenie Szybińskiej z Polskiego Radia Opole, autorce reportażu pt. „Osobowym do serca, czyli to się zdarza innym” – zabrawurową i krzepiącą opowieść o miłości w rytmie rock’n’rolla i stukotu kół pociągu. Jury wyraża podziękowanie za przypomnienie jak to fajnie być młodym.

Jury przyznało także wyróżnienie honorowe Monice Malec z Polskiego Radia Lublin, autorce reportażu „…że Cię nie opuszczę” – za odwagę opowieści o najprostszych, a więc  najtrudniejszych sprawach oraz znalezienie ciekawej formy. Z życzeniami, żeby właściwe pudełeczko zostało otwarte we właściwym czasie.

 

Do XVII Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory, skierowanego do najmłodszej kadry reportażystów, zgłoszono w tym roku 13 reportaży radiowych z całej Polski. Ich autorzy reprezentowali Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, Program 2 Polskiego Radia, Polskie Radio dla Zagranicy, publiczne rozgłośnie regionalne oraz Fundację Głos Ewangelii. Jury w składzie: Alicja Grembowicz – przewodnicząca, Janina Jankowska, Katarzyna Błaszczyk, Jan Smyk oraz głosami publiczności, spośród nadesłanych audycji zakwalifikowało do II etapu sześć prac finałowych: „Wracam do siebie. Archeologia pamięci Teresy Popławskiej” Bartosza Panka (Program 2 Polskiego Radia), „Osobowym do serca czyli to zdarza się innym…” Magdaleny Szybińskiej (Polskie Radio Opole), „Spustoszenie” Gabrieli Kaczyńskiej (Polskie Radio Katowice), „Domy na węglu” Doroty Stabik (Polskie Radio Katowice), „Pan Koralik” Joanny Sikory (Polskie Radio Białystok) oraz „…że Cię nie opuszczę” Moniki Malec (Polskie Radio Lublin).

Polskie Radio zapewni zwyciężczyni konkursu stypendium oraz środki na realizację autorskiego projektu, a Studio Reportażu i Dokumentu pomoc organizacyjną oraz nadzór artystyczny. 

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wyniki I etapu XVII edycji Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2011 10:00
W dniu 26 września odbyło się pierwsze spotkanie jury tegorocznego Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Osobowym do serca, czyli to się zdarza innym" - Magdalena Szybińska (PR Opole)

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2011 10:54
Środa, 5 października, godzina 18.15, Program 3. Historia miłosna z pociągami w tle.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„…że Cię nie opuszczę” - Monika Malec (PR Lublin)

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2011 12:30
Poniedziałek, 10 października, godzina 18.15, Program 3. Czy istnieje przepis na szczęśliwe życie we dwoje?
rozwiń zwiń