X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Spotkania z reportażem" w Płocku w Domu Darmstadt

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2013 12:15
Czwartek, 31 stycznia, początek o godz. 18. Wstęp wolny. Opowieść o znakomitej polskiej aktorce Ninie Andrycz i recital Jana Jakuba Należytego to program pierwszego „Spotkania z reportażem”, które poprowadzi Irena Piłatowska.
Audio

Spotkania z Ireną Piłatowską i znakomitymi reportażami radiowymi odbywać się będą cyklicznie w Domu Darmstadt, w każdy ostatni czwartek miesiąca.
Cykl rozpocznie reportaż „Nina Andrycz. Czwarty wymiar życia” Wojciecha Markiewicza - reżysera, reportażysty radiowego, laureata Złotego Mikrofonu – najwyższej nagrody dla twórców radiowych. Podczas spotkania będzie można porozmawiać z autorem i wysłuchać piosenek w wykonaniu Jana Jakuba Należytego.
Pierwsze spotkanie w czwartek, 31 stycznia, początek o godz. 18. Wstęp wolny.
Dom Darmstadt, Stary Rynek 8, Płock.

/

Redaktor Naczelna Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia jest niestrudzoną propagatorką tego gatunku twórczości radiowej i jego autorów. Od lat prowadzi zajęcia ze sztuki reportażu radiowego w wielu wyższych uczelniach kraju a także szkoli dziennikarzy rozgłośni polonijnych i polskojęzycznych w świecie.

Jest uznaną reportażystką, a jej audycje emitowane były w wielu rozgłośniach świata. Dokumentalne nagrania jej autorstwa znajdują się w zbiorach Instytutu im. gen. Władysława Sikorskiego w Londynie oraz Biblioteki Narodowej w Lincoln Center na Manhattanie w Nowym Jorku. Za swoją radiową twórczość uhonorowana została wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami w kraju i na świecie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak