X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Spotkania z reportażem" w Płocku w Domu Darmstadt - Patrycja Gruszyńska-Ruman

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2013 09:15
Czwartek, 28 lutego, początek o godz. 18. Wstęp wolny. Kolejne spotkanie z Ireną Piłatowską - redaktor naczelną Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia – i jej gośćmi w ramach „Spotkań z reportażem” w Domu Darmstadt.
Audio

Tym razem będziemy mogli wysłuchać reportażu Patrycji Gruszyńskiej – Ruman pt. „Wrócę, kiedy słońce już nie będzie mi potrzebne.” To historia Emila Barchańskiego – warszawskiego licealisty, który w 1982 roku utopił się lub został utopiony w niewyjaśnionych okolicznościach. Emil był jednym z najmłodszych działaczy opozycyjnych. Zasłynął udziałem w akcji na pomnik Dzierżyńskiego.

Spotkaniu będzie towarzyszyć recital Leszka Długosza.

Spotkania z Ireną Piłatowską i znakomitymi polskimi reportażami odbywać się będą cyklicznie w Domu Darmstadt, w każdy ostatni czwartek miesiąca.

O spotkaniu z Patrycją Gruszyńską-Ruman mozna przeczytać tu.

/
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Spotkania z reportażem" w Płocku w Domu Darmstadt

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2013 12:15
Czwartek, 31 stycznia, początek o godz. 18. Wstęp wolny. Opowieść o znakomitej polskiej aktorce Ninie Andrycz i recital Jana Jakuba Należytego to program pierwszego „Spotkania z reportażem”, które poprowadzi Irena Piłatowska.
rozwiń zwiń