X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Ciepłe wnętrza

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2011 00:00
Audio

Opowieść o osieroconym rodzeństwie z Gródka koło Hrubieszowa, któremu groziło rozdzielenie. Dzięki pomocy słuchaczy Radia Lublin rodzeństwo zostało razem i wprowadza się do nowego domu. Młodzi ludzie opowiadają o swoim życiu, o trudnych doświadczeniach, o chorobie nowotworowej i śmierci matki, o chorobie alkoholowej i śmierci ojca oraz o swoich marzeniach. Przedstawicielka władz mówi o pomocy materialnej niesionej tej rodzinie oraz o działaniach, aby rodzina pozostała razem. A kuzynka o ogromnej potrzebie miłości u wszystkich dzieci, a głównie u najmłodszych. Reportaż otrzymał nagrodę "Białej Kobry" w konkursie na dokument i reportaż podczas 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Mediów "Człowiek w Zagrożeniu".