X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Marzenia borniaków

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2006 00:00
Audio

Przed trzema laty powstał wirtualny fan klub Bornego Sulinowa, który założył dwudziestokilkuletni, niepełnosprawny mieszkaniec Katowic. W tym roku uruchomił też internetowe radio Born. Pracuje w nim także bezrobotne małżeństwo "borniaków". Początkowo chcieli tylko promować "najmłodsze" miasto w Polsce, ale praca radiowca tak ich wciągnęła, że teraz informują, promują i interweniują, a także marzą o założeniu profesjonalnej stacji radiowej. Choć na razie stać ich na magnetofon i nagrywają mikrofonem od kamery. Opowiadają o swej pracy - jak dokumentują smutki i radości życia w całym mieście. Zaproszenie na Radiowy Wieczór Reportażystów w Domu Kultury Śródmieście przy ul. Smolnej 9.