X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Porozmawiaj ze mną"- Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2018 12:00
Ta rozmowa, ja ją bardzo dobrze pamiętam, choć to było kilka lat temu. Wyszłam zupełnie innym człowiekiem. Byłam kobietą, która się nie boi, po prostu nie boi.
Audio

Od kilku lat , na warszawskim Ursynowie, działa Fundacja "Zwykła rozmowa". Bezpłatnie pomaga ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Oferuje pomoc prawną, ekonomiczną i psychologiczną. A wszystko zaczyna się od długiej rozmowy, a właściwie wysłuchania osoby zgłaszającej się o pomoc. Wysłuchania bez oceniania, za to z uwagą. Okazuje się, ze możliwość opowiedzenia o swoich kłopotach, często jest początkiem ich końca.
Tak mało mamy teraz takich zwykłych rozmów. W świecie smsów, maili zagubiliśmy te umiejętność. Stajemy się przez to bardziej samotni. Trudniej nam radzić sobie z przeciwnościami losu.

"Porozmawiaj ze mną" - reportaż Grażyny Wielowieyskiej, noc z poniedziałku na wtorek, 20/21 sierpnia, godzina 0.15, Program I

Zobacz więcej na temat: Grażyna Wielowieyska reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Oswoić Pragę" - reportaż Grażyny Wielowieyskiej

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2015 17:00
To jest miejsce, gdzie się przychodziło na zakupy. Było tu mnóstwo małych sklepików w niziutkich kamieniczkach obok Bazaru Różyckiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Stół, który łączy" - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2018 11:00
Różne są koleje ludzkich losów. Czasem nagle rozpada się nam całe życie. I wtedy najważniejsze jest poczucie, że nie jesteśmy z tym sami.
rozwiń zwiń