X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Magazyn bez Znieczulenia - "Drugi wymiar życia"

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2013 21:48
Czwartek, 4 lipca 2013 roku, godz. 21.14, Program 1.Nieswoiste choroby zapalne jelit to grupa chorób mało znanych choć cierpi na nią wiele osób. Objawów chorób jest tak dużo i są tak zróżnicowane, że postawienie diagnozy może trwać wiele lat.
Audio
  • Reportaż "Drugi wymiar życia" i dyskusja (Bez znieczulenia/Jedynka)

Dopiero po postawieniu diagnozy zaczyna się leczenie, które prowadzi do złagodzenia największych dolegliwości takich jak ból czy biegunka 20-30 razy dziennie. Ale chorób nie da się wyleczyć całkowicie. Chorzy do końca życia są na lekach. Powoli wprowadza się leki biologiczne, które w wielu krajach są standardem, u nas z braku pieniędzy luksusem. A pozwoliłyby szybciej wracać chorym do aktywności zawodowej, bo wielu cierpiących to osoby między 25-30 rokiem życiem.
Po reportażu Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej "Drugi wymiar życia" rozmowę ze słuchaczami i gośćmi poprowadzi Jerzy Zawartka.

Tu można przeczytać więcej grantach dla stowarzyszeń na projekty poprawiające aktywność zawodową chorych: www.zwyczajnieaktywni.pl

Autorka dziękuje za pomoc w przygotowaniu reportażu Polskiemu Towarzystwu Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelit J-elita.

Zobacz więcej na temat: Hanna Bogoryja Zakrzewska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak