X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Siła dobrych uczuć" - Hanna Bogoryja-Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2013 19:21
Wtorek, 24 września 2013, godz. 21.14, Program 1. Temat chorych psychicznie i niepełnosprawnych umysłowo nie gości w mediach zbyt często. A na wsi tym bardziej o tym się nie mówi. W podkarpackiej Dukli kilka lat temu powstał Dom Pomocy dla tych osób.
Audio
  • "Siła dobrych uczuć" - reportaż Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej

Codziennie z okolicznych wiosek przyjeżdżają podopieczni, którzy nareszcie nie muszą siedzieć zamknięci w domu.Poznajmy ich życie dawne i obecne. Ich uczucia i marzenia.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Za wszelką cenę" - Hanna i Adam Bogoryja-Zakrzewscy

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2013 21:41
Niedziela, 25 sierpnia, godz.21.18, Program1. Mieli wsadzić Adama z Warszawy i wsadzili. Ale nie tego. Tak mówi wiele osób zajmujących się sprawą Adama Dudały, skazanego na 25 lat więzienia. Siedzi w nim już 12 lat a na wolności rodzina, prawnicy i dziennikarze bezskutecznie walczą o ponowne rozpatrzenie jego sprawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Metamorfoza"- Hanna Bogoryja-Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2013 08:13
Poniedziałek, 26 sierpnia, godz. 21.14, Program1.W ostatnich latach Muzeum Woli odwiedzały 24 osoby, choć położone jest w centrum Warszawy. Od kwietnia pojawiła się w nim Hanna Nowak - Radziejowska z autorską wizją tego miejsca. Zrobi wszystko, by muzeum nie kojarzyło się z nudą.
rozwiń zwiń