X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Patryk Michalski

Reporter

Od kiedy wymyśliłem sobie, że dziennikarstwo będzie moim sposobem na życie wiedziałem, że chcę pracować w radiu. Jedynka wydawała się odległym marzeniem. Dziś mogę powiedzieć, że marzenia się spełniają.

Po pierwszych krokach stawianych w rozgłośni akademickiej, pomyślne wiatry przywiały mnie na róg Alei Niepodległości i Malczewskiego. Największą satysfakcję w pracy reportera daje mi możliwość poznania wielu ciekawych osób i przekonanie, że dzięki mnie ktoś dowie się o czymś, czego wcześniej być może nie wiedział.
Lubię Polskę, a szczególnie nasze piękne góry i wspaniałe lasy. Lubię Polskę ze wszystkimi jej paradoksami, niedorzecznościami, ale też sukcesami i pozytywami. O nich wszystkich staram się informować słuchaczy w naszych audycjach publicystycznych.
Nie lubię marnować czasu. Kiedy sprzyjają okoliczności (a w niektórych przypadkach także aura), chodzę na basen, jeżdżę na rowerze albo na nartach. Dobry kryminał też potrafi mnie wciągnąć.

Section07
Napisz do mnie